Audumu apdruka peldkostīmiem

Aizsardzība pret UV starojumu, izturība pret sālsūdeni un hloru
Peldkostīmu ražošanai mēs izmantojam tehniskos audumus ar likru. Tie ir mīksti, labi stiepjas un ar augstu UV - 50+ aizsardzības pakāpi.

Neierobežota brīvība radošiem meklējumiem - eksperimentējiet un izvēlieties labākos risinājumus savu ideju realizēšanai. Fotoattēli, ilustrācijas, gradienti - uz auduma var uzdrukāt jebkuru dizainu. Un mēs varam jums palīdzēt izveidot dizaina skices atbilstoši jūsu idejām.

Audumu apdruka sporta apģērbiem

Velosipēds, skriešana, peldēšana, futbols - mēs apdrukājam audumus sporta tērpiem un aktīva dzīvesveida apģērbiem.
No mūsu materiāliem jūs varat sašūt lietas, kas neierobežos pat aktīvāko sportistu kustības.
Mūsu sortimentā esošie tehniskie audumi nav tikai materiāli, bet gan uzticami sportistu partneri. Tajos ir viegli un ērti nodarboties ar sportu. Tie ir viegli, aizsargā no UV stariem, regulē siltumu - ķermenis tajos nesvīst, nepārkarst un nesalst.
Komfortabls audums sportiskām slodzēm
Spilgti un noturīgi printi
Apdruka uz audumiem ir piesātināta un spilgta. Printi ir gatavi izturēt maksimālo sportista slodzi. Gatavie audumi nezaudē formu, nesaveļas un neizbalē, tie ir noturīgi pret hloru, sauli, sālsūdeni un biežām mazgāšanām.

Audumi sporta tērpiem un peldkostīmiem

Kā pasūtīt drukāšanu uz auduma

Tas ir vienkārši! Rakstiet mums par savu projektu vai uzdodiet jautājumus zemāk esošajā formā, un mēs ar jums sazināsimies. Mēs piegādājam pasūtījumu uz jebkuru valsti ar kurjeru vai pa pastu.
Ātrais pieprasījums
+371 28 363 162
info@muze.lv
Pilsoņu iela 1, korp. 5, Riga, Latvia