Audumu apdruka interjeram

Mēs apdrukājam audumus spilveniem, aizkariem, galdautiem, gultasveļai, mēbeļu apšuvumiem. Mums ir plašs dabisko un poliestera audumu pamatņu klāsts, ieskaitot "black out" audumus aizkariem un kanvas gleznām.

Drukāšana uz tekstilizstrādājumiem ir veids, kā radīt uzņēmumiem atpazīstamu stilu un pievienot neatkārtojamus akcentus mājas dizainam.

Jūs varat pasūtīt audumu aizkariem un mēbeļu apšuvumam veselai viesistabai vai vairākus metrus materiāla, lai apvilktu ar audumudekoratīvos spilvenus vasarnīcā.
Videi draudzīga drukāšana

Minimālais auduma pasūtījums - 1 metrs

Neierobežota brīvība radošiem meklējumiem - eksperimentējiet un izvēlieties labākos risinājumus savu ideju realizēšanai. Fotoattēli, ilustrācijas, gradienti - uz auduma var uzdrukāt jebkuru dizainu. Un mēs varam jums palīdzēt izveidot dizaina skices atbilstoši jūsu idejām.
Audumu apdrukāšanā mēs izmantojam tikai hipoalerģiskas krāsvielas uz ūdens bāzes un bez smaržas. Krāsu drošība atbilst stingriem starptautiskiem standartiem OEKO-TEX® Standard 100. Tas nozīmē, ka mūsu audumu kvalitāte ir piemērota bērnu apģērbu ražošanai bez vecuma ierobežojumiem. Krāsas paliek dziļas un spilgtas, zīmējums neizbalē.

Mums ir arī audumi ar GOTS sertifikātu. Šādu materiālu ražošana ir videi draudzīga, sākot no izejvielu audzēšanas līdz audumu apdarei.

Testa paraugi un krāsu izvēle

Mēs saprotam, cik svarīgi ir, lai gatavie audumi būtu tādos krāsu toņos, ko esat ieplānojuši. Paraugu veidošanas posmā mēs atkārtosim jebkuru krāsu toni no Pantone kataloga vai fiziskajiem paraugiem. Pirms drukāt visu pasūtījumu, mēs jums parādīsim auduma paraugu. Jūs varēsiet pārliecināties par kvalitāti un iegūt prognozējamu rezultātu.

Interjera audumi

Kā pasūtīt drukāšanu uz auduma

Tas ir vienkārši! Rakstiet mums par savu projektu vai uzdodiet jautājumus zemāk esošajā formā, un mēs ar jums sazināsimies. Mēs piegādājam pasūtījumu uz jebkuru valsti ar kurjeru vai pa pastu.
Ātrais pieprasījums
+371 28 363 162
info@muze.lv
Pilsoņu iela 1, korp. 5, Riga, Latvia