Drukājam uz dabīgiem un sintētiskiem audumiem
priekš apģērba un interjera

Apģērbi un aksesuāri

Drukāsim uz audumiem jūsu dizainu: rakstu, gradientu, fotogrāfijas, bet, ja nepieciešams, palīdzēsim sagatavot jūsu idejas skici. Drukājam uz satīna, sarža, krepa, šifona, poplīna, un citiem dabīgiem un sintētiskiem audumiem. Realizēsim jūsu visdrosmīgākos dizaina sapņus.

Sporta tērpi un peldkostīmi

Veicam apdruku uz tehniskajiem audumiem, kas ir piemēroti sporta apģērbu ražošanai. Mums ir materiāli peldkostīmiem, jogas, velosipēdistu, futbolistu un citu sportistu apģērbiem. Speciālie audumi atgrūž mitrumu, aizsargā no saules, neizbalē pēc atrašanās sālsūdenī un biežām mazgāšanas reizēm.

Interjera audumi

Uzdrukāsim rakstu uz tekstilmateriāla aizkariem, galdautiem un mēbeļu apšuvumiem. Mums ir nodilumizturīgi un ugunsizturīgi audumi, kas atbilst viesnīcu un restorānu drošības noteikumiem.
Druka uz kokvilnas, lina, poliestera, trikotāžas, jauktiem un organiskiem audumiem
Apdrukas pamatkolekcijā ir dabiski un poliestera audumi - no organiskās kokvilnas līdz vismodernākajiem tehniskajiem audumiem, no smalka šifona līdz biezai trikotāžai, no teksturēta lina līdz stiepjošai likrai.

Mums ir arī rPET audumi, kas izgatavoti no pārstrādātām plastmasas pudelēm.
Mūsu klienti: apģērbu un interjera dizaineri, modes zīmoli, tekstila jaunie uzņēmumi, studenti un vienkārši radoši cilvēki
MUZE - Latvijas uzņēmums, kas sniedz pilnu audumu digitālās apdrukas pakalpojumu klāstu. Mēs strādājam ar jebkurām tirāžām, bez minimālā pasūtījuma ierobežojumiem mūsu klientiem. Audumu diapazons, kas pieejams apdrukāšanai, ir plašs un gatavs apmierināt praktiski jebkura projekta vajadzības. Mūsu piedāvātā audumu apdruka ir ekoloģiski tīra, bet krāsas ir dziļas un spilgtas.
+371 28 363 162
info@muze.lv
Pilsoņu iela 1, korp. 5, Riga, Latvia